İzmir Booked.net - Online Hotel Booking
+15°C
facebook twitter youtube feedburner
linkedin linkedin linkedin linkedin
linkedin linkedin

İletişim

02-11-2020
Muzaffer TEZEL

Muzaffer TEZEL

Kıskançlık Cinayeti ve İntihar
muzaffertezel@yenihaber.com.tr

 

Emel bilgisayar firmasında halkla ilişkiler departmanında çalışıyordu. Eşi Harun ise reklam sektöründe genel müdürdü. Emel ve Kemal uzun yıllardır evliydi ve çocukları yoktu. Çocukları olması için yıllardır doktor doktor  geziyorlardı ancak bütün çabalarına ve doktor tedavilerine rağmen yine de çocukları olmuyordu.

Bu yüzden Kemal uzun süredir bunalımdaydı çocuklarının olmaması onu çok ama çok üzüyordu. Kemal işyerinde çalışan bir kadınla ilişki yaşamaya başladı. Bu kadınla birlikte olmak için şehir dışında bir ev bile kiraladı. İki sevgili sık sık bu evde buluşuyor ve birlikte oluyorlardı..

Emel eşinin bir süredir kendinden uzaklaşmasının farkındaydı ancak eşini çok sevdiği için görmezden geliyordu. Ancak eşinin bir kadınla birlikte olduğunun da farkındaydı. Ne yapacağını bilmiyordu Emel ya eşinden boşanacak ya da onu tekrar kazanmak için mücadele edecekti.

Emel hafta sonu eşi ile birlikte şehir dışına tatile çıkma planları yaparken Kemal ise sevgilisi ile bir barda eğleniyordu. Sabaha karşı olduğunda sevgilisini evine bırakarak kendi evine dönen Kemal eşi Emel’i kendisini beklerken buldu. Emel çok sinirliydi ve tartışmaya başladılar. Kemal aşını alkollüydü ve eşine bir tokat attı. Emel yıllardır süren evliliklerinde ilk kez eşinden bir tokat yemişti.

Kemal eşi ağlarken yatak odasına geçti ve alkolün de etkisiyle sızdı. Emel artık ne yapacağını bilmiyordu eşini çok seviyor ve eşinin başka kadınlarda birlikte olduğunu bilmesine rağmen evliliklerinin bitmemesi için büyük çaba gösteriyordu.

Ama Kemal’in attığı bu tokat bardağı taşıran son damla oldu.

 Gün aydınlanmaya başlamıştı. Ve Emel artık kararını vermişti eşini öldürecek ve intihar edecekti. Evde bulunan ruhsatlı silahı eline aldı ve yatak odasında uyuyan eşine sevgiyle baktı baktı… Gözlerinden yaşlar süzülüyordu Emel’in.

 Uyunan eşinin başına ateş etti ve aynı silahla da  intihar etti.

Silah seslerini duyan komşuları hemen polise haber verdi ve  olay yerine gelen polis ekipleri Emel ve Kemalin cansız bedenlerini yatak odasında buldu.

Mutlu bir evlilik; çocuklarının olmaması ve Kemal’in mutluluğu başka kadınlarda araması sonucu böyle acı bir sonla bitmişti. Ailelerinin isteği sonucu ikisinin de cenazeleri yan yana defnedildi.

Geride ise acı ve gözyaşı kaldı.

Bu makale 262 defa okunmuştur.

Yeni Haber

MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


izbel

Foca Belediyesi

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni Haber Gazetesi Sitesini Beğendinizmi?

97.2%

2.8%

Bölge Kafe

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yeni Haber

Tugra Soft Haber Yazılımları

Taypark


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Tercuman