İzmir Booked.net - Online Hotel Booking
+15°C
facebook twitter youtube feedburner
linkedin linkedin linkedin linkedin
linkedin linkedin

İletişim

19-12-2020
Muzaffer TEZEL

Muzaffer TEZEL

"Başlarken" "www.yenihaber.com.tr Yeniden Yayında"
muzaffertezel@yenihaber.com.tr

“Yeni Haber Sitesi Yayında”

www.yenihaber.com.tr Yayında

2006 yılında yayın hayatına başlayan ATATÜRKÇÜ ve VATANSEVER Yeni Haber Gazetesi’nin bir süredir yenilenme çalışmaları süren www.yenihaber.com.tr internet sitesi yeni yüzüyle artık yayında.  Sitemiz sizin sesiniz olacak. Bugüne kadar bizlere desteğini esirgemeyen siz değerli okuyucularımıza ve internet sitesi takipçilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz,

Yazılı, görsel ve internet medyasının özellikle yerel medyanın maddi zorluklar içinde bulunduğu bu günlerde yayın hayatını sürdürmek artık çok zor. Yüzlerce gazetenin maddi zorluklar yüzünden kapandığı ve binlerce gazetecinin işsiz kaldığı bu zor günlerde Yeni Haber Gazetesi olarak ayakta kalmak ve yayın hayatını sürdürmek için inanın elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bize bu yolda destek veren sizlere layık olabilmek için gece ve gündüz çalışıyoruz. Teknolojinin sürekli geliştiği, kendini geliştiremeyen yerel gazetelerin zor nefes aldığı günümüzde birde ekonomik koşullar eklenince ayakta kalmak oldukça güç oluyor.

Daha önce taşlı ve çakıllı yollarda yürüyeceğimizi bildiğimizi ancak çıktığımız bu yoldan asla dönmeyeceğimizi söylemiştik. Herkesin “Gerçek Dost” olmadığını bildiğimiz gibi bu güne kadar bize atılan çelmeleri bertaraf etmesini ve tarihin tozlu sayfalarına gömmeyi bildik. Bundan sonrada bize karşı yapılacak ayak oyunlarını tüm gücümüzle bozacağız.

Şehit kanlarıyla sulanan bu topraklarda  Ulu Önderimiz ve ölümsüz liderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün ilkelerinden asla taviz vermeden yolumuza devam etmeyi sürdüreceğiz. Bu güzel ülke ve bu ülkenin güzel  insanları için taş üstüne taş koyanların yanında, ülkemize göz diken iç ve dış düşmanların ise canımız ve kanımız pahasına karşısında olacağız.

Vatan hainlerinin, yabancı istihbarat örgütleri elemanlarının cirit attığı  TÜRKİYE  bir yandan Suriye, Irak, Libya, Azerbaycan bir yandan ise Doğu Akdeniz’de büyük başarılara imza atıyor. Dünyanın birçok yerinde iş yapan işadamlarımız, dış ülkelerde eğitim gören ve kendini geliştiren öğrencilerimiz, genç nüfusumuz ve kendimize olan güvenimizle birlikte bu yüzyıl içinde dünyaya TÜRK damgasını vuracağımıza inanıyorum.

TÜRK Milleti olarak bizler özgüvenimizle geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz ve ilerlemeyi sürdüreceğiz. Bazı konularda tartışabiliriz ancak milli konularda tek yumruk olursak bu TÜRK’ün bileği hiç kimse bükemez.

Yeni Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde bu ülke için taş üstüne taş koymaya hazırız. Her şey TÜRKİYE İÇİN, HERŞEY TÜRK MİLLETİ İÇİN.  Sonsuz teşekkürler. Sevgi ve Saygılarımla. 

Bu makale 1054 defa okunmuştur.

Yeni Haber

MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


izbel

Foca Belediyesi

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni Haber Gazetesi Sitesini Beğendinizmi?

97.2%

2.8%

Bölge Kafe

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yeni Haber

Tugra Soft Haber Yazılımları

Taypark


E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Tercuman